Techmot.jpeg

Akademia Rolnika Regeneratywnego

Nasz autorski cykl szkoleń poświęconych zweryfikowanej w praktyce wiedzy, która pozwala na wdrażanie opłacalnego rolnictwa regeneratywnego.

Start: już 06.10.2022 r. 

Częstotliwość szkoleń - 12 odcinków, po 2 w miesiącu

Dlaczego prowadzimy Akademię?

Rolnicze praktyki regeneracyjne są kluczową częścią rolnictwa zrównoważonego. Prowadzą do odtworzenia cyklów natury, poprawy żyzności gleb, stanu wód, odnowy bioróżnorodności i zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych.  Czy rolnictwo regeneratywne może być jednak odpowiedzią na wyzwania rolników? Jak zoptymalizować koszty uprawy i nie stracić, a nawet zyskać na Europejskim Zielonym Ładzie? 

Odpowiedzi na te wszystkie pytania zdobyliśmy w praktyce. Teraz chcemy się tą wiedzą dzielić.

AdobeStock_506275275
press to zoom
1/1
AdobeStock_238047919.jpeg

Akademia Rolnika Regeneratywnego to:

AdobeStock_287776324.jpeg

12 webinarów edukacyjnych

Każdy webinar prowadzimy w oparciu o wiedzę bazującą na najnowszych badaniach oraz naszych własnych eksperymentach oraz pracy w terenie.

Dodatkowo - webinary będą wspierane przez prelegentów, ekspertów z naszych Firm Partnerskich.

AdobeStock_477144611 (2).jpeg

10 merytorycznych dziedzin

Biologia, biotechnologia, mikrobiologia, agrochemia, agrofizyka, agrotechnika, hydrologia, IT w rolnictwie, finanse rolnicze, regulacje prawne w rolnictwie.

Skuteczna regeneracja gleby to interdyscyplinarna dziedzina - my to wiemy!

Grunt od nowa Techmot - posty (5).png

Społeczność rolników
i ekspertów

Wierzymy we wspólnotę wiedzy i chcemy ją tworzyć.

 

Akademia jest platformą wymiany wiedzy i społecznością rolników, ekspertów i wszystkich, dla których ważne są: przyszłość naszej planety, redukcja emisji CO2 czy poprawa jakości i dostępności żywności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Akademii, wziąć w niej udział lub wesprzeć jej realizację – skontaktuj się z nami lub kliknij przycisk poniżej i dowiedz się jeszcze więcej.