Anna Danylczenko na Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce

W dniach 19-20 marca, Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce stało się przestrzenią do dyskusji o przyszłości rolnictwa regeneratywnego. 

Podczas panelu dyskusyjnego „Kierunki rozwoju zrównoważonego rolnictwa”, wśród wybitnych ekspertów, takich jak Adam Baucza, Eryk Frontczak oraz prof. Anna Gałązka, pojawiła się Anna Danylczenko. Reprezentująca naszą Fundację Grunt od Nowa podkreśliła kluczową rolę ekonomii w transformacji rolnictwa. Zwróciła uwagę na konieczność poszukiwania modeli ekonomicznych, które nie tylko umożliwią rolnikom przejście na praktyki regeneratywne, ale również zwiększą ich opłacalność. 

Europejskie Forum Rolnicze stało się tym samym inspiracją dla wszystkich, którzy szukają praktycznych rozwiązań w dążeniu do zrównoważonego rozwoju rolnictwa, podkreślając, że ekonomia i ekologia mogą iść w parze, przynosząc korzyści nie tylko dzisiejszym rolnikom, ale i przyszłym pokoleniom. 

Więcej na ten temat znajdziesz:

A jeśli chcesz posłuchać wypowiedzi naszej reprezentantki i wszystkich, tych którzy brali udział w panelu podczas Europejskiego Forum Rolniczego, zapraszamy do obejrzenia transmisji emitowanej na YouTube i dostępnej całkowicie za darmo!

Link do transmisji

Jeśli masz
jakieś pytania -

nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

  Obserwuj nas na Facebooku!

  Cover for Grunt od nowa
  877
  Grunt od nowa

  Grunt od nowa

  Zdrowa, żyzna gleba to nasza wspólna sprawa. Wiemy to od lat, dlatego od ponad 30 lat wykorzystujemy badania naukowe, analizy i nawozy najwyższej jakości, by dbać o jakość polskich gleb. Nasza misja to REGENERACJA.