Poznaj naszą drogę

Za Fundacją Grunt od Nowa stoi 25 lat doświadczeń

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami od gleby.
Od lat badamy i opracowujemy kompleksowe plany działania wspierające rolników w łagodnym wejściu na ścieżkę regeneratywną. W codziennej pracy wykorzystujemy naturalną siłę skał, mikroorganizmów oraz inteligencję i doświadczenie praktyków.

Dzięki swoim działaniom Fundacja Grunt od Nowa daje szansę rolnikom, przedsiębiorstwom, samorządom, szkołom, działaczom, badaczom i entuzjastom naszej planety na wdrażanie celów zrównoważonego rozwoju w sposób mierzalny i odczuwalny, tak, aby każdy, kto chce się zaangażować mógł poczuć wpływ pozytywnych zmian na własnej skórze. Bo natura się opłaca!

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy prowadząc firmę Techmot

Firma od 25 lat dba o jakość polskich gleb. Stawia na zdroworozsądkowe i oparte na wiedzy podejście do gleby, ma dostęp do badań i rozwiązań z całego świata. Dąży do poprawy żyzności gleby, przy jednoczesnym zahamowaniu procesów jej degeneracji. Przy współpracy Fundacji i firmy Techmot udało się opracować praktyczne plany działana, mające na celu regenerację gleb, co w konsekwencji będzie służyć przywróceniu równowagi środowiska naturalnego.

Działajmy razem, zarówno na naszych balkonach, terenach zielonych na osiedlach mieszkalnych, w parkach, ogrodach, sadach, jak i na wielkoobszarowych polach uprawnych. Zdrowa gleba zaczyna się od naukowego podejścia i aktywnego działania. Choć ścigamy się z czasem, wiemy, że damy sobie radę, bo dobro lubi się mnożyć, kiedy obejmuje swoim zasięgiem każdego z nas.

Jak wykorzystujemy doświadczenie i możliwości firmy Techmot w Fundacji?

Ekspercka wiedza

Wiemy, jak doradzać w sposób jasny i merytoryczny. Proponujemy rozwiązania zgodne z potrzebami klientów.

Wykwalifikowani doradcy

W codziennej pracy stawiamy na wiedzę i doświadczenie. To pozwala nam maksymalizować efektywność działań.

Nowoczesne rozwiązania

Bezustannie poszerzamy naszą wiedzę i możliwości technologiczne, dbamy o dostęp do najnowocześniejszych narzędzi pracy.

Zaufani partnerzy

Proponujemy trwałe rozwiązania, które są proste w obsłudze i bezpośrednio przekładają się na zysk.

Jaka jest oficjalna relacja między firmą Techmot, a Fundacją?

Firma Techmot działa jako niezależny usługodawca, który rozwija projekty komercyjne. Przez fundację traktowany jest jako partner biznesowy.

Grunt od Nowa umożliwia firmie Techmot uczestnictwo w wybranych badanaiach i projektach, w ramach darowizn przekazywanych przez nią, na działania realizujące cele statutowe fundacji.

 

To połączenie umożliwia obsługę szerokiej gamy klientów, przy jednoczesnym zachowaniu realnego modelu biznesowego i zwiększenie przepływu środków pomiędzy partnerami

Jeśli masz
jakieś pytania -

nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

  Obserwuj nas na Facebooku!

  Cover for Grunt od nowa
  877
  Grunt od nowa

  Grunt od nowa

  Zdrowa, żyzna gleba to nasza wspólna sprawa. Wiemy to od lat, dlatego od ponad 30 lat wykorzystujemy badania naukowe, analizy i nawozy najwyższej jakości, by dbać o jakość polskich gleb. Nasza misja to REGENERACJA.