Oferta dla rolników

Fundacja wspiera rolników – w procesie regeneracji gleb, odbudowy ich żyzności i potencjału plonotwórczego.

Akademia Rolnika Regeneratywnego

- 14 merytorycznych szkoleń o wszystkich aspektach nowoczesnego rolnictwa
- dostęp do materiałów szkoleniowych oraz quizów do samoewaluacji
- ponad 10 dziedzin, w tym: agrotechnika, finanse w rolnictwie, biologia, informatyka w rolnictwie. Projekt został wyróżniony Diamentową Nagrodą „Liderzy ESG” w kategorii „Projekt edukacyjny”.


Co zyskasz dzięki zapisaniu się do Akademii?

Jako uczestnik Akademii Rolnika Regeneratywnego zdobywasz dostęp do 14 merytorycznych szkoleń prowadzonych przez ekspertów i praktyków w dziedzinie rolnictwa.

Dzięki wiedzy z Akademii będziesz mógł w swoim godspodarstwie zregenerować glebę i powiększyć plon, skorzystać z ekoschematu „Rolnictwo węglowe”, spełnić wymagania Europejskiego Zielonego Ładu oraz Wspólnej Polityki Rolnej.

Chcesz sprawdzić, czy to program dla Ciebie? Zapisz się, a dwa pierwsze szkolenia otrzymasz za darmo!

Indywidualne doradztwo dla gospodarstwa

W zakresie: - wdrożenia praktyki regeneratywnej,
- wdrożenia programów węglowych,
- wdrożenia innych programów finansowania,
- wdrożenia ekoschematów – w szczególności rolnictwa węglowego.


Co zyskasz?

Wsparcie naszych własnych ekspertów oraz zapraszanych przez nas do współpracy specjalistów z rynku. Wspólnie pomożemy Ci zdiagnozować potrzeby oraz możliwości Twojego gospodarstwa, zwiększyć jego rentowność poprzez pozyskiwanie nowych źródeł finansowania – grantów, kredytów węglowych, ekoschematów w ramach płatności bezpośrednich dla rolników.

Projekty szkoleniowe dla agronomów

Wspieramy również agronomów. Organizujemy szkolenia: - polowe,
- stacjonarne,
- online.


Co zyskasz?

Dla agronomów oferujemy szkolenia dopasowane do ich potrzeb – zarówno w kontekście formy, jak i tematyki szkolenia. Specjalizujemy się w nowoczesnych technikach regeneracji gleby, przywracania życia glebowego, mikrobiologii gleby, a także programach węglowych.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy potrzeby szkoleniowe grupy, wyznaczymy zakres merytoryczny i dobierzemy odpowiedniego eksperta-prowadzącego.

Indywidualne projekty szkoleniowe dla rolników oraz grup producenckich

Szukasz konkretnego szkolenia dla rolników lub grup producenckich? Oferujemy szkolenia: - polowe,
- stacjonarne,
- online.


Jakie szkolenia organizujemy?

Zakres tematyczny dobieramy zawsze do potrzeb grupy. Zgłoś nam swoje potrzeby, a ustalimy wspólnie zakres tematyczny szkolenia, jego formę, a następnie dobierzemy idealnego eksperta – spośród członków i stałych współpracowników Fundacji lub naszej sieci partnerskiej.

Chcesz zobaczyć, jak działamy w praktyce? Przeczytaj o gospodarstwach, z którymi już współpracujemy!

Zobacz inne
realizowane projekty

Zarabiaj więcej dzięki zdrowej glebie – sprawdź, jak to zrobić projektach ESG!

Producenci rolni dbający o zdrowie gleby w swoich gospodarstwach mają szansę na dodatkowy zarobek poprzez współpracę z firmami, m.in. z branży spożywczej. Te firmy poszukują świadomych rolników, którym sfinansują wejście na drogę regeneratywnego rolnictwa. To bardzo proste! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak nawiązać współpracę z biznesem i jak to wszystko działa.

Akademia Agronoma RegenAG

W marcu tego roku rozpoczęliśmy budowę nowej ekipy Doradców Regeneratywnych! 🌿 Akademia Agronoma RegenAG to unikatowy i kompleksowy projekt rozwojowy zawierający w sobie 7 dni warsztatów polowych i 5 zjazdów online. Program rozwoju został specjalnie przygotowany przez zespół ekspertów z FiBL w Szwajcarii – najbardziej doświadczonej instytucji europejskiej w obszarze zrównoważonej produkcji rolnej.  

Europejskie Forum Rolnicze

Europejskie Forum Rolnicze odbędzie się już w marcu! 🌿 Nadchodzi kolejna edycja Europejskiego Forum Rolniczego pełna debat i rozmów na temat kluczowych wyzwań stojących przed polskim i europejskim rolnictwem. Z radością informujemy, że mamy przyjemność być partnerem branżowym tego wydarzenia!💚 🗓️ Szósta edycja Europejskiego Forum Rolniczego odbędzie się w dniach 19-20 marca 2024 roku w […]

Nasi partnerzy

Jeśli masz
jakieś pytania -

nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy


  Obserwuj nas na Facebooku!

  Cover for Ground Up - Fundacja Grunt od Nowa
  887
  Ground Up - Fundacja Grunt od Nowa

  Ground Up - Fundacja Grunt od Nowa

  Nasza misja to REGENERACJA.