Oferta dla rolników

Fundacja wspiera rolników – w procesie regeneracji gleb, odbudowy ich żyzności i potencjału plonotwórczego.

Akademia Rolnika Regeneratywnego

- 14 merytorycznych szkoleń o wszystkich aspektach nowoczesnego rolnictwa
- dostęp do materiałów szkoleniowych oraz quizów do samoewaluacji
- ponad 10 dziedzin, w tym: agrotechnika, finanse w rolnictwie, biologia, informatyka w rolnictwie. Projekt został wyróżniony Diamentową Nagrodą „Liderzy ESG” w kategorii „Projekt edukacyjny”.


Co zyskasz dzięki zapisaniu się do Akademii?

Jako uczestnik Akademii Rolnika Regeneratywnego zdobywasz dostęp do 14 merytorycznych szkoleń prowadzonych przez ekspertów i praktyków w dziedzinie rolnictwa.

Dzięki wiedzy z Akademii będziesz mógł w swoim godspodarstwie zregenerować glebę i powiększyć plon, skorzystać z ekoschematu „Rolnictwo węglowe”, spełnić wymagania Europejskiego Zielonego Ładu oraz Wspólnej Polityki Rolnej.

Chcesz sprawdzić, czy to program dla Ciebie? Zapisz się, a dwa pierwsze szkolenia otrzymasz za darmo!

Indywidualne doradztwo dla gospodarstwa

W zakresie: - wdrożenia praktyki regeneratywnej,
- wdrożenia programów węglowych,
- wdrożenia innych programów finansowania,
- wdrożenia ekoschematów – w szczególności rolnictwa węglowego.


Co zyskasz?

Wsparcie naszych własnych ekspertów oraz zapraszanych przez nas do współpracy specjalistów z rynku. Wspólnie pomożemy Ci zdiagnozować potrzeby oraz możliwości Twojego gospodarstwa, zwiększyć jego rentowność poprzez pozyskiwanie nowych źródeł finansowania – grantów, kredytów węglowych, ekoschematów w ramach płatności bezpośrednich dla rolników.

Projekty szkoleniowe dla agronomów

Wspieramy również agronomów. Organizujemy szkolenia: - polowe,
- stacjonarne,
- online.


Co zyskasz?

Dla agronomów oferujemy szkolenia dopasowane do ich potrzeb – zarówno w kontekście formy, jak i tematyki szkolenia. Specjalizujemy się w nowoczesnych technikach regeneracji gleby, przywracania życia glebowego, mikrobiologii gleby, a także programach węglowych.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy potrzeby szkoleniowe grupy, wyznaczymy zakres merytoryczny i dobierzemy odpowiedniego eksperta-prowadzącego.

Indywidualne projekty szkoleniowe dla rolników oraz grup producenckich

Szukasz konkretnego szkolenia dla rolników lub grup producenckich? Oferujemy szkolenia: - polowe,
- stacjonarne,
- online.


Jakie szkolenia organizujemy?

Zakres tematyczny dobieramy zawsze do potrzeb grupy. Zgłoś nam swoje potrzeby, a ustalimy wspólnie zakres tematyczny szkolenia, jego formę, a następnie dobierzemy idealnego eksperta – spośród członków i stałych współpracowników Fundacji lub naszej sieci partnerskiej.

Chcesz zobaczyć, jak działamy w praktyce? Przeczytaj o gospodarstwach, z którymi już współpracujemy!

Zobacz inne
realizowane projekty

Akademia Rolnika Regeneratywnego

Akademia Rolnika Regeneratywnego jest unikatowym projektem w skali kraju.  To 6 miesięcy pełnych wiedzy i 14 webinarów online dla rolników, w trakcie których popularyzujemy wiedzę o rolnictwie regeneratywnym.Każde szkolenie prowadzą praktycy i badacze, którzy na co dzień mają styczność z prawdziwym, nowoczesnym rolnictwem i jako eksperci pomagają wdrażać ścieżki regeneratywne w polskich gospodarstwach. Bo natura […]

Manifest Zdrowia Gleby Fundacji Grunt od Nowa

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza organizacja weźmie udział w dialogu parlamentarnym poświęconym zdrowiu gleby, współorganizowanym przez Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Gospodarstw Rodzinnych Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, we współpracy z Mateuszem Ciasnochą oraz European Carbon Farmers.

Warsztaty z Zuzanną Zielińską

Zuzanna Zielińska jest dietetyczką środowiskową, łączącą swoją wiedzę z zakresu zdrowia człowieka i ekosystemu, aby pomóc pacjentom leczyć się, jednocześnie regenerując planetę. Zuzanna jest założycielką firmy HarvestCare oraz jedną ze współzałożycielek Koalicji Pracowników Służby Zdrowia na rzecz Rolnictwa Regeneracyjnego.

Nasi partnerzy

Jeśli masz
jakieś pytania -

nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

  Obserwuj nas na Facebooku!

  Cover for Grunt od nowa
  822
  Grunt od nowa

  Grunt od nowa

  Zdrowa, żyzna gleba to nasza wspólna sprawa. Wiemy to od lat, dlatego od ponad 30 lat wykorzystujemy