Projekt

Wykłady i prelekcje

W naszej fundacji wierzymy, że dobro mnoży się, jeśli się nim dzielisz. Tak samo jest z wiedzą. Fundacja opracowuje, przygotowuje i prowadzi wiele warsztatów i prelekcji (dzięki współpracującym z nami ekspertom, naukowcom, wykładowcom, specjalistom z różnych dziedzin, oferujemy szeroki wachlarz tematów).

Deklarujemy możliwość organizacji szkoleń/warsztatów/webinarów skrojonych na miarę – z doświadczonymi trenerami/prelegentami, szeroką siecią kontaktów, wszystko jest możliwe. 

Współpracujemy między innymi z:

 

 • Digital University – organizacją edukacyjną w Polsce, oferującą liderom rynku doświadczenie edukacyjne na poziomie światowym oraz dogłębną wiedzę w dziedzinie cyfrowej transformacji i budowania cyfrowego sposobu myślenia. 
 • Be.Eco – programem, którego celem jest budowanie świadomości ekologicznej wśród nauczycieli i nauczycielek, uczniów i uczennic szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz ich rodziców. 
 • Kiss the Ground – fundacją, która od 2013 roku buduje świadomość społeczną wokół niezwykłego potencjału zdrowej gleby, edukując i aktywizując miliony zainteresowanych wokół regeneracji.
 • Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego

 

oraz innymi podmiotami, które łączy jeden cel – udowodnienie, że natura się opłaca. 

Do kogo skierowany
jest ten projekt?

Jeśli jesteś rolnikiem

Wiedza poszerza horyzonty i trzeba ją też stale aktualizować. Zmiana klimatu wpływa i będzie wpływać w coraz większym stopniu na sposób prowadzenia gospodarki rolnej. By móc spokojnie żyć w przekonaniu, że poradzimy sobie w każdych okolicznościach musimy mieć w sobie poczucie pewności. Podnoszenie kwalifikacji i nabywanie nowych umiejętności może nam to zapewnić. Dołącz do nas i pozwól sobie na zdobywanie zweryfikowanej w praktyce wiedzy! 

Jeśli jesteś działem CSR

Jak duży wpływ ma społeczna odpowiedzialność biznesu na działanie przedsiębiorstwa? Czy stanowi ona wyzwanie? Jakie korzyści zyskuje firma dzięki odpowiedzialnej postawie? Odpowiedź jest krótka: to zależy na czym nam zależy… Społeczna odpowiedzialność biznesu to termin, który od lat stał się powszechnym w świecie biznesu.  Jak jednak połapać się w tym wszystkim? Dlaczego warto podejmować działania CSR w swojej firmie i jak czerpać z nich realne korzyści? Dowiedz się!

Jeśli leży Ci na sercu dobro planety

Potrzeba uczenia się przez całe życie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Wiedza jest w końcu naszym najważniejszym kapitałem. Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym różni się rolnictwo regeneratywne od tradycyjnego? Jak wygląda proces uprawy warzyw, które następnie lądują na Twoim stole? Wesprzyj Fundację i pozwól nam dalej edukować obecne i przyszłe pokolenia!

Zobacz inne
realizowane projekty

Akademia Rolnika Regeneratywnego

Akademia Rolnika Regeneratywnego jest unikatowym projektem w skali kraju.  To 6 miesięcy pełnych wiedzy i 14 webinarów online dla rolników, w trakcie których popularyzujemy wiedzę o rolnictwie regeneratywnym.Każde szkolenie prowadzą praktycy i badacze, którzy na co dzień mają styczność z prawdziwym, nowoczesnym rolnictwem i jako eksperci pomagają wdrażać ścieżki regeneratywne w polskich gospodarstwach. Bo natura […]

Manifest Zdrowia Gleby Fundacji Grunt od Nowa

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza organizacja weźmie udział w dialogu parlamentarnym poświęconym zdrowiu gleby, współorganizowanym przez Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Gospodarstw Rodzinnych Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, we współpracy z Mateuszem Ciasnochą oraz European Carbon Farmers.

Warsztaty z Zuzanną Zielińską

Zuzanna Zielińska jest dietetyczką środowiskową, łączącą swoją wiedzę z zakresu zdrowia człowieka i ekosystemu, aby pomóc pacjentom leczyć się, jednocześnie regenerując planetę. Zuzanna jest założycielką firmy HarvestCare oraz jedną ze współzałożycielek Koalicji Pracowników Służby Zdrowia na rzecz Rolnictwa Regeneracyjnego.

Nasi partnerzy

Jeśli masz
jakieś pytania -

nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

  Obserwuj nas na Facebooku!

  Cover for Grunt od nowa
  822
  Grunt od nowa

  Grunt od nowa

  Zdrowa, żyzna gleba to nasza wspólna sprawa. Wiemy to od lat, dlatego od ponad 30 lat wykorzystujemy