Współpracują z nami

Poznaj naszych partnerów,
z którymi razem działamy na rzecz regeneracji gleby

Techmot

Firma już od 25 lat dba o jakość polskich gleb. Dostarcza sprawdzone, lokalne produkty do wapnowania gleby, wysokiej jakości preparaty mikrobiologiczne oraz świadczy specjalistyczne usługi w trosce o żyzność gleby. Techmot to doświadczeni specjaliści w zakresie badań i regeneracji gleb, którzy wiedzą, że zdrowa gleba zaczyna się od profesjonalnego badania jej odczynu, zasobności, ilości próchnicy i życia mikrobiologicznego.

Dowiedz się więcej!

Łąki Kwietne

Łąki kwietne to firma zbudowana na doświadczeniu i zaangażowaniu grona ekspertów – entuzjastów dzikich kwiatów. Od 2014 roku działają na rzecz promocji idei tworzenia pożytecznych łąk w polskich miastach. Dzięki wielopłaszczyznowym aktywnościom i intensywnej komunikacji Łąki Kwietne zyskały przychylność mieszkańców i w ciągu kilku lat kwietna rewolucja stała się faktem.

Dowiedz się więcej!

Fundacja Digital University

Fundacja Digital University to wiodąca organizacja edukacyjna w Polsce, oferująca ogólnopolskie bezpłatne programy edukacyjne dla szkół podstawowych i średnich. Swoje działania kierują również do wychowanków domów dziecka oraz mieszkańców mniejszych miejscowości. Edukują w zakresie nowych technologii, poszerzają świadomość ekologiczną oraz pomagają w zrozumieniu i dostosowaniu się do wciąż zmieniającego się świata.

Dowiedz się więcej!

Świat Wody

Portal skupiający naukowców i ekspertów z różnych dziedzin związanych z zasobami wody. Autorzy bloga to grupa pasjonatów, którzy chcą dzielić się swoją wodną wiedzą.

Dowiedz się więcej!

Manifest Klimatyczny

Na co dzień zajmują się problematyką środowiskową – oczyszczaniem wód, gleby, czy zarządzaniem wodami opadowymi. Są naukowcami, przedsiębiorcami, ekspertami, ale też rodzicami i obywatelami. Wiedzą, co można zrobić, aby krok po kroku odwracać zniszczenia, jakie jako ludzie zadaliśmy naszej planecie. Apolityczność nie może oznaczać obojętności. Dlatego działamy. Robimy to dla naszych dzieci!

Dowiedz się więcej!

HarvestCare

HarvestCare oferuje coaching żywieniowy online, który pomaga przejść na zdrową, zrównoważoną dietę przy ograniczonym budżecie. W swojej codziennej pracy stosują podejście oparte na najnowszych dostępnych badaniach naukowych, aby stworzyć długotrwałą zmianę zachowań. HarvestCare jest częścią Venture Studio w Rotterdamie, które koncentruje się na skalowaniu transformacji ekologicznego rolnictwa regeneratywnego w Europie.

Dowiedz się więcej!

Jeśli masz
jakieś pytania -

nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

  Obserwuj nas na Facebooku!

  Cover for Grunt od nowa
  822
  Grunt od nowa

  Grunt od nowa

  Zdrowa, żyzna gleba to nasza wspólna sprawa. Wiemy to od lat, dlatego od ponad 30 lat wykorzystujemy