Projekt

Be.Eco

Jak powiedział Mahatma Gandhi, „dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nią dzieli”. Wspólna praca Fundacji Ground Up i Fundacji Digital University w ramach akcji Be.Eco to idealny przykład na to, jak dzielenie się dobrem może przynieść korzyści dla całego społeczeństwa oraz dla środowiska naturalnego.

Fundacja Ground Up i akcja Be.Eco to projekty, które połączyła wspólna idea dbałości o środowisko naturalne. Dzięki współpracy organizacji możemy skuteczniej działać na rzecz ochrony przyrody i propagowania zrównoważonego rozwoju.

Razem we wspólnej sprawie

Strefa Wiedzy Be.Eco to platforma edukacyjna, skupiająca się na tematach związanych z ekologią i zrównoważonym rozwojem, która powstała przy współpracy Fundacji Ground Up i Fundacji Digital University przy okazji projektu „Be.Eco”.

W ramach akcji nauczycielom udostępniane są narzędzia edukacyjne do wykorzystania w szkołach. Dzięki pomocy i wsparciu obu organizacji, nauczyciele otrzymują dostęp do scenariuszy lekcji, które pokazują, jak ważna jest ochrona środowiska i jak każdy z nas może przyczyniać się do poprawy jej stanu.

Zielona szkoła to taka, która stawia na ekologię, uczy dobrych nawyków i kształci w duchu idei prośrodowiskowych.

Zielona Szkoła – darmowy E-Book

Zapraszamy do pobrania wyjątkowego e-booka przygotowanego przez Fundację Ground Up we współpracy z Łąkami Kwietnymi, Joanną Baranowską i Mikołajem Siemaszko w ramach akcji „Be.Eco”. Przygotowany materiał pomoże uczniom, rodzicom i nauczycielom w stworzeniu zielonych przestrzeni i ogródków szkolnych.

Oprócz praktycznych porad, e-book zawiera również informacje o możliwościach zdobywania funduszy na realizację projektów ekologicznych. To doskonała okazja, aby wprowadzić do swojej szkoły więcej zieleni i przyrody.

Przekonaj się, jak łatwo i skutecznie wdrożyć działania proekologiczne w swoim otoczeniu!

„Samotni możemy zrobić niewiele; razem możemy zrobić tak wiele."

Zobacz inne
realizowane projekty

Zarabiaj więcej dzięki zdrowej glebie – sprawdź, jak to zrobić projektach ESG!

Producenci rolni dbający o zdrowie gleby w swoich gospodarstwach mają szansę na dodatkowy zarobek poprzez współpracę z firmami, m.in. z branży spożywczej. Te firmy poszukują świadomych rolników, którym sfinansują wejście na drogę regeneratywnego rolnictwa. To bardzo proste! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak nawiązać współpracę z biznesem i jak to wszystko działa.

Akademia Agronoma RegenAG

W marcu tego roku rozpoczęliśmy budowę nowej ekipy Doradców Regeneratywnych! 🌿 Akademia Agronoma RegenAG to unikatowy i kompleksowy projekt rozwojowy zawierający w sobie 7 dni warsztatów polowych i 5 zjazdów online. Program rozwoju został specjalnie przygotowany przez zespół ekspertów z FiBL w Szwajcarii – najbardziej doświadczonej instytucji europejskiej w obszarze zrównoważonej produkcji rolnej.  

Europejskie Forum Rolnicze

Europejskie Forum Rolnicze odbędzie się już w marcu! 🌿 Nadchodzi kolejna edycja Europejskiego Forum Rolniczego pełna debat i rozmów na temat kluczowych wyzwań stojących przed polskim i europejskim rolnictwem. Z radością informujemy, że mamy przyjemność być partnerem branżowym tego wydarzenia!💚 🗓️ Szósta edycja Europejskiego Forum Rolniczego odbędzie się w dniach 19-20 marca 2024 roku w […]

Nasi partnerzy

Jeśli masz
jakieś pytania -

nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy


  Obserwuj nas na Facebooku!

  Cover for Ground Up - Fundacja Grunt od Nowa
  887
  Ground Up - Fundacja Grunt od Nowa

  Ground Up - Fundacja Grunt od Nowa

  Nasza misja to REGENERACJA.