Projekt

Webinar CSR

Pojęcia CSR i ESG stają się w środowisku przedsiębiorców powszechnie znane, ale wiele firm dopiero przygotowuje się do zaimplementowania działań zrównoważonego rozwoju w swoich strategiach biznesowych.

Jak praktycznie działać i skutecznie realizować politykę społecznej odpowiedzialności biznesu?

W odpowiedzi na potrzeby rynku stworzyliśmy darmowy webinar skierowany do przedstawicieli środowiska biznesowego oraz osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju i raportowania niefinansowego, które w kolejnych latach stanie się standardem dla wielu firm. 

Webinar został w całości przygotowany we współpracy z Anną Danylczenko, adwokatką gleby społeczności Kiss The Ground, która na prostych przykładach pokazała, co Europejski Zielony Ład oznacza dla gospodarki i przedsiębiorstwa.

Zobacz inne
realizowane projekty

Akademia Rolnika Regeneratywnego

Akademia Rolnika Regeneratywnego jest unikatowym projektem w skali kraju.  To 6 miesięcy pełnych wiedzy i 14 webinarów online dla rolników, w trakcie których popularyzujemy wiedzę o rolnictwie regeneratywnym.Każde szkolenie prowadzą praktycy i badacze, którzy na co dzień mają styczność z prawdziwym, nowoczesnym rolnictwem i jako eksperci pomagają wdrażać ścieżki regeneratywne w polskich gospodarstwach. Bo natura […]

Manifest Zdrowia Gleby Fundacji Grunt od Nowa

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza organizacja weźmie udział w dialogu parlamentarnym poświęconym zdrowiu gleby, współorganizowanym przez Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Gospodarstw Rodzinnych Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, we współpracy z Mateuszem Ciasnochą oraz European Carbon Farmers.

Warsztaty z Zuzanną Zielińską

Zuzanna Zielińska jest dietetyczką środowiskową, łączącą swoją wiedzę z zakresu zdrowia człowieka i ekosystemu, aby pomóc pacjentom leczyć się, jednocześnie regenerując planetę. Zuzanna jest założycielką firmy HarvestCare oraz jedną ze współzałożycielek Koalicji Pracowników Służby Zdrowia na rzecz Rolnictwa Regeneracyjnego.

Nasi partnerzy

Jeśli masz
jakieś pytania -

nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

  Obserwuj nas na Facebooku!

  Cover for Grunt od nowa
  822
  Grunt od nowa

  Grunt od nowa

  Zdrowa, żyzna gleba to nasza wspólna sprawa. Wiemy to od lat, dlatego od ponad 30 lat wykorzystujemy