Sebastian Szklarek

Adiunkt w Europejskim Regionalnym Centrum Ekohydrologii Polskiej Akademii Nauk zajmujący się badaniem zależności pomiędzy jakością wody a życiem biologicznym wód słodkich – głównie w zakresie zasolenia i eutrofizacji.W 2017 roku założył Świat Wody, bo chciał, aby “tajemna” wiedza z publikacji naukowych mogła ujrzeć światło dzienne i przysłużyć się dbaniu o wspólne dobro jakim niewątpliwie jest woda.

Członek: Regionalnej Rady Ochrony Przyrody przy RDOŚ w Łodzi; Rady Klimatycznej przy UN Global Compact Network Poland; Rady Naukowej fundacji Biznes dla Klimatu. Od 2013 roku współautor kilku opracowań dotyczących gospodarowania wodą w Polsce. Pasjonat i obserwator przyrody już od wczesnego dzieciństwa. Prywatnie mąż i ojciec, amator biegania, miłośnik planszówek, powieści historycznych i “emerytowany” oszczepnik.

Jeśli masz
jakieś pytania -

nie czekaj zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

  Obserwuj nas na Facebooku!

  Cover for Grunt od nowa
  877
  Grunt od nowa

  Grunt od nowa

  Zdrowa, żyzna gleba to nasza wspólna sprawa. Wiemy to od lat, dlatego od ponad 30 lat wykorzystujemy badania naukowe, analizy i nawozy najwyższej jakości, by dbać o jakość polskich gleb. Nasza misja to REGENERACJA.